Chrome menüsü değişti

Bu saçma sapan menü kimin aklına geldiyse onu buradan kınıyorum. Sildim yükledim denedim ettim koca bir fos ne yapmak lazım

oguzhannn oguzhannn (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    En son yayınlanan 59. sürüm güncellemesiyle birlikte Chrome tarayıcı tamamen material tasarıma geçmiş oldu. Fakat hala eski tasarımı kullanma şansınız var. Bunun için önce bilgisayarınızda yüklü olan 59. sürüm güncellemesi entegre edilmiş Chrome'u tarayıcısını Denetim Masası > Program kaldır bölümünden kaldırın.

    Kaldırdıktan sonra bu linke tıklayıp bir önceki sürüm olan 58'i indirin. Kuruluma çift tıkladığınızda otomatikmen kurulacaktır. Ayarlar > Hakkında bölümüne gitmediğiniz sürece tarayıcı kendini otomatik olarak güncellemez.

    NOT: Unutmayın ki güvenlik güncellemelerinden mahrum kalmamak için kullandığınız yazılımları her zaman güncel tutmalısınız. Yada @temmuz arkadaşımın dediği gibi Chrome tarayıcının bu halini sevmediyseniz başka bir tarayıcıya geçiş yapabilirsiniz. Opera'yı tavsiye edebilirim.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

       Tarayıcı virüsleri bulunduğu yer burası "AppData\Local" tarayıcıları kaldırıp yeniden yüklesenizde burdaki dosyalar durur

      o sepepten bu dosyaları el ile silmedikçe kolay kolay silinmezler dosya yolları aşağıda mevcut

      Tarayıcılarda sıkıntı varsa Başlat / çalıştırı açın bu dosya yolunu yapıştırın" %userprofile%\AppData\Local"

      Google ve Opera  klasörünü silin sıkıntı olmaz kayıtlı kısayolar ve şifreleriniz silinir yeniden girersiniz

      "C:\Program Files (x86)\"    Google klesörünü silin Google chrome yeniden kurun

      zemana anti malware 15 gün ücretsiz burdan indirin  tarama yaptırın

      bilgisayarı yeniden başlatın.

      candan candan (4301)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Bu bir virüs konusu ve problemi değil, Chrome son sürümlerinde gerçekleşen arabirim değişikliği ile alakalı bir konu @candan Yapacak birşey yok @oguzhann, beğenmiyorsan bu tarayıcıyı kullanmaktan vazgeçer, diğer tarayıcıları kullanırsın. temmuz 6 yıl önce

      @farurhenho belirtmiş. Chrome güncellemesi ile alakalı bir durum.  Şuanki güncel sürüm 59.0.3071.115 bu tür bir menü yapısına geçti. Alışmak lazım.

      hakan hakan (15424)