Chrome NETWORK_FAILED Hatası!

Google Chrome’a eklenti yüklerken NETWORK_FAILED hatası alınabiliyor.

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Google Chrome’u kaldırın.
    2. Daha sonra Google Chrome profil klasörünü silin. Bu işlemden sonra tüm uzantılarınız silinecektir
    3. Chrome profil ve veri klasörünü bulmak için bilgisayarda şu yolu izleyin
      C:\Users\[KullaniciAdiniz]\AppData\Local\Google\Chrome

      Veya Türkçe ise;

      C:\Kullanıcılar\[KullaniciAdiniz]\AppData\Local\Google\Chrome

    4. Eğer AppData klasörü görünmüyorsa dosyalar gizli demektir.
    5. Chrome klasörünü silin.
    6. Daha sonra Chrome kurulum klasörünü el ile silin. Aşağıdaki yoldaki Chrome klasörünü silin.
      C:\Program Files (x86)\Google
      Veya
      C:\Program Files\Google

    7. En sonunda buradan Google Chrome ‘u indirin ve kurun.
    esty esty (-48)