Chrome sabitleme nasıl yapılır?

Selam ben bi foto yu gimp le çekme ye çalışıyorum ama basınca chrome otomatik gidiyor . Ben de yeniden bidaha alttan chromeye basiyorum ben yine çekecekken fotoyu yine chrome gidiyor (çok gıcık ediyo bu olay beni ).Bunu yani sabitlemeyi nasıl yapabiliriz ? Sabitleme dedigim yani ekranın üst köşesinde kalması bi programa geçer ken bile.

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    " foto yu gimp le çekme" ne demek hiç bişi anlamadım gerçekten.  Fotoğrafı Gimp ile açmaya çalışıyorsun da Chrome ile mi açılıyor?

    hakan hakan (15409)
    3 yıl önce cevaplandı

    • @adils Gimp nedir biliyorum. "Çekmek" ne demek? hakan 3 yıl önce
    • hocam sizin yazdığınız yazıyı yanlış anlamışım özür dilerim . Çekmek yani foto ya benzetmek gibi anlamda yazmak istedim. adils 3 yıl önce