Chrome Silverlight etkinleştirme

Google Chrome'da Silverlight nasıl etkinleştirilir?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'da Silverlight nasıl etkinleştirilir?

    Google Chrome önceki sürümlerde NPAPI desteği ile Chrome üzerinde Silverlight çalışmasına izin veriyordu. 1 Eylül 2015'ten itibaren NPAPI eklentilerine izin vermeyi durdu. Bu tarihten sonra  Google Chrome üzerinde Silverlight, Java ve Unity dahil olmak üzere NPAPI kullanan eklentiler çalışmayacaktır.

    NPAPI tarayıcı üzerinde güvenlik sorunlarına yol açtığı için artık Google Chrome tarafından desteklenmemektedir.

    Bunun anlamı Google Chrome üzerinde Silverlight artık çalışmayacaktır.

    murat murat (12492)