Chrome tarayıcıda sağ üst köşede "Language reactor devre dışı bırakıldı" hatası görünüyor. Bu nedir, ne anlama gelir?

Chrome kullanıyorum. Tarayıcıda sağ üst köşede hata gösteriyor. Üstüne tıklayınca şöyle bir pencere çıkıyor:

Language Reactor devre dışı bırakıldı. Tekrar etkinleştirmek için yeni izinleri kabul edin:

>tüm amazon.com siteleri, tüm languagereactor.com siteleri ve tüm youtube.com siteleri web sitelerinde verilerinizi okuma ve değiştirme

Altta da 2 seçenek görünüyor:   İzinleri kabul et.    Kaldır

Bu ne demek? Ne yapmak lazım?

tutor tutor (17)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu bir eklenti. Kendi sitesi var. Orayı inceledim ve anladığım kadarıyla YouTube, Netflix gibi platformlarda altyazılar vb. şeylerle dil öğrenmeyi sağlıyor. Özel olarak siz yüklemediyseniz işinize yarayacak bir şey değildir bence. Kaldır seçeneğini kullanmanızı tavsiye ederim.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim tutor 2 yıl önce
    • Rica ederim. Sorunun çözükdüğünü belirtmek için cevabın yanındaki tik işaretine tıklamanız yeterli:) xbedirhanx 2 yıl önce

    Language Reactor dil öğrenme eklentisini Chrome'a yüklemişsin. Fakat şuanda Language Reactor aktif değil. Language Reactor eklentisinin düzgün çalışabilmesi için girdiğin bazı web sitelerindeki değerler değiştirmesi gerekiyor. Chrome'da bu sebepten seni uyarıyor.

    Language Reactor eklentisini kullanmıyorsan Chrome adres satırına şunu yaz:

    chrome://extensions/

    Buradan eklentiyi sil.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler sağolun. Bir ara Netflix için altyazı eklentisi vardı orada, sanıyorum ondandır.. Kaldır'a tıkladım da, aynı işlem oluyor yine değil mi.. Adres satırına dediğinizi yazdığımda dil eklentisi çıkmadığına göre tutor 2 yıl önce
    • Arada bir fark yok eklenti kaldırıldı:) xbedirhanx 2 yıl önce
    • @tutor aynı işlem murat 2 yıl önce