Chrome Tarayıcıma Kendi Kendiliğinden "PALAZ Haber" Eklentisi Yükleniyor

Sayın Uzmanim.net ailesi,

Bilgisayarı kullanırken durduk yere Chrome tarayıcımdan "PALAZ Haber" adlı eklenti yükleniyor. Ve ekranımın wifi kısmının solunda Konum görünüyor yazıyor. Bende her seferinde kapatıyorum. Bunun sebebi nedir?

bloodanqel11 bloodanqel11 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1. Girdiğin Sitelerden Bulaşmış Ola Bilir CCleaner Varsa Onunla Chrome'un Geçmişini Önbelleğini Silmeni Tavsiye Ederim Ve Chrome'u Sıfırlamayı.

    2. Yöntem İse Uzantının Kaynak Dosyasını Bulup Sile Bilirsin

    Başka Yöntemler Vardır Muhakkak Ama Benim Bildiklerim Bunlar.

    nizi666 nizi666 (179)
    7 yıl önce cevaplandı

      Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Junkware Removal Tool nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      HitmanPro nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      Sistemde yüklü antivirüs programıyla taramada yapılmalıdır.

      Chrome Ayarlar>Uzantılarda böyle bir uzantı varsa kaldırılmalıdır. Gerekirse Chrome sıfırlamaya kadar gidilir.

      temmuz temmuz (12505)
      7 yıl önce cevaplandı

      • HitmanPro sıfırlamaya gerek bırakmayacaktır. araz01 7 yıl önce