Chrome Temizleme Aracı nedir, nasıl kullanılır?

Chrome Temizleme Aracı nedir?

Chrome Temizleme Aracı nasıl kullanılır?

Chrome Temizleme Aracı nereden indirilir?

hakan hakan (15409)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome Temizleme Aracı nedir? Chrome Temizleme Aracı nasıl kullanılır?

    Chrome Temizleme Aracı(Chrome Cleanup tool), Google tarafından üretilmiş bir Google Chrome tarayıcısı sıfırlama, zararlı eklentileri silme ve Google Chrome'a zarar verecek yazılımları kaldırma uygulamasıdır.

    Chrome Temizleme Aracı oldukça küçük boyutlu ve kullanması kolay bir yazılımdır. Chrome'a bir sorun ile karşılaştığınızda Chrome Temizleme Aracının çalıştırarak Google Chrome'u sıfırlayabilirsiniz

    Chrome Temizleme Aracı, Windows 10, Windows 8.1, Windows  8 ve Windows 7 işletim sistemlerinde çalışır.

    Chrome Temizleme Aracı nereden indirilir?

    Chrome Temizleme Aracını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

    Chrome Temizleme Aracı Nasıl kullanılır?

    1. Yukarıdaki adresten Chrome Temizleme Aracı dosyasını indirin.
    2. İndirdiğiniz chrome_cleanup_tool.exe dosyasını çift tklayın ve çalıştırın.
    3. Chrome Temizleme Aracı zararlı programları tarayacakdır varsa ekrana getirecektir.
    4. Herhangi bir zararlı program yoksa sıfırlama ekranını karşınıza getirecektir

    Google Chrome'da bir sorun ile karşılaştığınızda ilk olarak Chrome Temizleme Aracı uygulamasını kullanabilirsiniz.

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Malesef yine hiç bir değişiklik olmadı. ciddibiri 7 yıl önce