Chrome uzantı açılamadı hatası

uzantı açılamadı hatası veriyor ve bunun yanında 'hay aksi' diye hatada vermeye başladı ne yaptımsa olmadı delircem bilgisi olan varsa bir çözüm yolu sunarbilir mi?(windows 7 işletim sistemi)

sedat3359 sedat3359 (1)
4 yıl önce sordu

  • @sedat3359 ekran görüntüsü atabilir misin ? ( bide hangi uzantı bu hatayı veriyor ? ) ybaskin34 4 yıl önce
  • sorun cözulmustur tesekkür ederim sedat3359 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Google Chrome 'u sıfırlamayı dene. Hatalı veya bozuk bir uzantı Chrome'un çökmesine sebep oluyor olabilir.

  1. Bu pencereyi başka bir cihazda ya da tarayıcıda aç. Chrome'u kapat.
  2. Windows ve R tuşlarına bas. Çalıştır pencresi gelir. Oraya şu kodu kopyala
    %appdata%

  3. Bu komut seni APPDATA klasörüne yollar. Bir üst klasöre git. Yani ve şu klasörü bul
    C:\Users\{Kullanıcı Adın}\AppData\Local\Google\Chrome

    Bu klasörde User Data klasörünü bul ve sil.  Chrome'u şimdi yeniden başlat. Sorun devam ederse Adwcleaner veya Malwarebytes ile bilgisayarını mutlaka tarat.
    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?
    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?
hakan hakan (15394)
4 yıl önce cevaplandı

  • hocam önerdiğiniz programla indirip tarattım sorun halloldu sundugunuz çözüm için çok teşekür ederim sedat3359 4 yıl önce
  • @sedat3359 sağol haber verdiğin için hakan 4 yıl önce