chrome ve operada youtube sorunu

chrome ve operada facebooktaki ve youtubedeki videolarda ses var ancak görüntü yok imleci ilerleme çizgisi üzerinde tutarsan küçük ekranda görüntü oluyor ama ana ekrana yansımıyor teşekkürler

judas3535 judas3535 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Flash Player'ı kaldır ve yeniden kur, Ekran kartı driver'ını kontrol et, eğer varsa güncellemesinide yap. Son olarakta virüs ve zararlı yazılımlar taraması yap. Bunların hiçbiri çare olmazsa Sistem Ger Yükleme ile PC'yi bahsi geçen problemin olmadığı bir tarihe geri al.

    temmuz temmuz (12505)