Chrome video indirme eklentisi var mı?

Chrome tarayıcı için HD video indirme eklentisi/uzantısı var mı?

Chrome video indirme nasıl yapılır?

Chrome'da video nasıl indirilir?

kowo kowo (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Videoyu her siteden indirmek istiyorsan bu işi en iyi yapan program IDM yani internet download manager yazılımı.

    Diğer eklentiler maalesef her sitedeki videoyu yakalayamıyor. IDM neredeyse her tür sitedeki videoyu yakalıyor ve indirmene olanak sağlıyor.  Ayrıca indirme kalitesi de sana kalmış. Hangi tüm  indirilebilir kaliteleri sana listeliyor.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • İDM ücretli değil mi? kowo 6 yıl önce
    • 30 günlük deneme sürümünü deneyebilirsin. Tavsiye etmem ama malum sitelerden ücretsiz temin etmek mümkün oluyor. @kowo murat 6 yıl önce

    Flash Video Downloader bunu deneyebilirsin. Diğer Chrome eklentilerine göre daha başarılı.

    Flash Video Downloader buradan indirebilirsin.

    Ama video, dosya indirme dediğinde IDM 1 numaradır. Ücretsiz video indirme eklentisi istiyorsan Flash Video Downloader gibi bir eklenti kullanacaksın tabi.

    hakan hakan (15424)