Chrome VPN eklentisi önerileri

Chrome tarayıcısı için, VPN eklentisi/uzantısı önerir misiniz? Hızlı ve Güvenli tercihim, kullanmadığım zamanlar kapalı tutacağım.

fice00 fice00 (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome için ücretsiz VPN eklentisi olarak Betternet'i öneririm. Amacınız sadece engellenen bir siteye girip işini halledip çıkmaksa kolaylıkla işinizi görecektir.

    Betternet VPN nedir? Betternet VPN nasıl kullanılır?

    Ya da uzmanim.net vpn önerileri sayfasından bir VPN bulup tercihen istediğinizi kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Selam, indirdim, kayıt olurken şu hatayı verdi: Your IP address is in a range which has been blocked on all wikis. @farurhenho fice00 6 yıl önce
    • VPN'in size atadığı IP adresi Wikipedia'nın kara listesindedir muhtemelen. Farklı bir konumdan, farklı bir VPN servisini kullanmayı deneyin. @fice00 omercik 6 yıl önce
    • Hocam, bu İP adresi, konumu nasıl değiştireceğim? @farurhenho fice00 6 yıl önce
    • O VPN'de "change location" gibi bir seçenek varsa vardır, yoksa değiştirmenize izin verilmiyordur demekki. @fice00 omercik 6 yıl önce
    • Dediğinizi yaptım, bir tane İP adresi kabul etti, ertesi gün ise, onuda kara listeye aldı. Değişiklik yapıyorum, kaydet diyorum. İP engeli diyor. Engellemenin bitiş tarihi ise 2020 yılı diyor. Zaten 7-8 konum var. fice00 6 yıl önce
    • @farurhenho fice00 6 yıl önce
    • Bir şey diyemeyeceğim. Belki VPN ile giriş yapılarak Vikipedi'de düzenleme yapılmasına izin verilmiyordur. @fice00 omercik 6 yıl önce