Chrome yeni sürüm sorunu

Merhaba, bilgi almak için yazıyorum. Ben şuan Chrome'nin 62.0.3202.94 sürümünü kullanıyorum. Arada güncellemeleri kontrol ediyorum. Ama hep ''Chrome güncel'' yazıyor. Yeni güncelleme gelmedi mi? 2 ay geçti sanki. Yoksa benim sistemle ilgili bir sorun mu yaşıyorum.

geyita geyita (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    62.0.3202.94 (Resmi Derleme) (64 bit) Sürümü güncel sürüm. Sisteminle ilgili bir sorun yok. Bu güncelleme 13 Kasım 2017 tarihinde geldi.

    Chrome güncellemelerini buradan takip edebilirsin: https://chromereleases.googleblog.com/

    Güncellemeler masaüstü için Stable Channel Update for Desktop adı ile yayınlanıyor.

    hakan hakan (15394)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Sağ olun. Verdiğiniz sitelerden bir şey anlayamadım geyita 6 yıl önce
    • Sitelerin Türkçe versiyonu yok. Bunlar Google'a ait siteler ve Google Chrome yeni sürüm çıktında bu sitelerde yayınlıyorlar. hakan 6 yıl önce
    • @geyita hakan 6 yıl önce