Chrome YouTube hesabıyla oturum açma sorunu

En son utorrent diye bir şey indirmiştim , sonra Google Chrome kafayı yedi hesabımdan attı bir anda . Mail.ru adında bir site geldi Rus sitesiydi . Bende Google Chrome u sildim , tekrar yüklemeye çalıştım ama olmadı en sonunda zorlaya zorlaya indi . Şu an asla ve asla oturum açmama izin vermiyor , youttjb hesabıma dahi giremez oldum . Bir çözümü var ise onerirseniz sevinirim . + Olarak çerez kullanımına da izin vermiyor engellenmiş saniris . Simdiden teşekkürler

ugurbey34 ugurbey34 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oturum açmaya çalışırken tam olarak nasıl bir hata veriyor?

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Mesela oturum açmak için gmail hesabımı yazıyorum , İLERİ tuşuna basıyorum ama asla ve asla ilerlemiyor . ugurbey34 4 yıl önce