Çift ekranda oyun oynarken diğer ekrana fareyi nasıl geçiririm?

Arkadaşımın laptop'una bir ekran bağladık ve oyunu bu şekilde oynamak istedik. Ekranın birinde normal bi pc oyunu diğer ekranda da online bir oyun açık olsun isrtiyoruz. İki oyunu aynı anda oynamak istiyoruz. Normalde mouse'u sağa doğru hareket ettirince ikinci ekrana geçiyor. Ama oyunda bu böyle olmuyor. Ben fareyi diğer oyun açıkken öteki ekrana geçirebilmek istiyorum. Böyle bişi yapmak mümkün mü?

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyun ayarlarında Görüntü modunda Tam ekran (Fullscreen) gibi bir ayar seçiliyse bu ayarı Çerçevesiz (bordesless) olarak değiştirmeyi dene. Ben bu şekilde sorun yaşamadan dediğin işlemleri yapabiliyorum. Tam ekranda oynuyorsan bu dediğini yapamazsın.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

    • dediği gibi oyun ayalarından çözüdüm abi. sağol :D alivecan 5 yıl önce