Çift İşletim Sistemde Birinden Diğer İşletim Sistemine Dosya Taşıma/Kopyalama

Çift İşletim sistemi yüklü bilgisayarda bir işletim sistemindeki bir dosyayı diğer işletim sistemine nasıl taşıyabilirim yada kopyalayabilirim?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ˙·٠٠•● Çözüm Önerim ●•٠٠·˙

    Merhaba, Örneğin Windows 10'dan bir dosya taşımak istiyorsunuz bunu Yerel disk C'ye yani Windows 10 bulunduğu sürücüye taşıyın yâda kopyalayın. Windows 7'ye geçtikten sonra Windows 10 yani Yerel disk C içinde bulunan dosyanızı alabilirsiniz.

    Her zaman için kullanabilecek daha pratik ve güvenli bir yöntem mevcut, eğer hard diskinizin boyutu büyükse format sırasında hard diski C – D – E olarak 3'e bölelim biri Windows 10 birisi Windows 7, diğeri de kişisel dosyalarınızı bulunduracağınız sürücü E olsun, bu E sürücüsüne her iki işletim sisteminde kullanacağınız dosyaları bu sürücüye atın. Böylece bu E Sürücüsü iki işletim sisteminde de görüneceği için dosyalarınızı ordan oraraya taşımadan ikisinde de kullanabilirsiniz.

    lion lion (595)