Çift resimler nasıl bulunur? Birbirinin aynı olan fotoğrafları nasıl bulurum?

Bilgisayarımda binlerce resim var. Bunlardan bazıları birbinin aynısı yani çift. Belki birbirinin aynısı onlarda dosya var. Çift resimleri tespit edebileceğim bir program var mı?

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    VisiPics öneririm. VisiPics buradan indirebilirsin.

    VisiPics nedir?

    VisiPics  bilgisayardaki çift resimleri bulmak için hazırlanmış bir programdır. VisiPics çok küçük boyutlu ve ücretsiz bir programdır. Oldukça da hızlıdır. 15GB boyutundaki 100.000 resmi 3 saat gibi bir sürede işler ve çift olanları bulabilir.

    VisiPics jpg, gif, png, bmp, pcx, tiff,Tga ve Raw formatlarını destekler.

    Visipics nasıl kullanılır?

    1. Visipics yazılımını yukarıdan indir.
    2. Aşağıdaki resimdeki gibi taranacak sürücüyü veya klasörü seç.
    3. Tarama butonuna bas.
    4. Visipics içinde sol tarafda çift resimler listelenir.
    5. Oradan tek tek seç (marked seçili demek)
    6. Sonra da Delete butonu ile sil.

    Vicipics nasıl kullanılır

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim... acemiadam 5 yıl önce