Çift SIM özellikli telefon önerisi

Çift SIM kartı özelliği olan bir telefon almak istiyorum. İnternetten baktım, Samsung Galaxt A7, General Mobile GM5 Dual, Casper VIA A1, Reeder gibi marka telefonlar karşıma çıktı ama karar veremedim. Okuduğum yorumlarda hem iyi diyenler var hemde çok kötü diyenler var, çift SIM olduğu için çok emin olamadım.

Tavsiyelerinizi bekliyorum, önerdiğiniz birkaç modeli sıralarsanız sevinirim.

kullanici218135 kullanici218135 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer alacak bütçen varsa en iyi Samsung Galaxy A7. Onun yanında özellikleri iPhone 7 ile aynı olan, ve gayette ucuz olan Xiaomi Mi 5 var. Xiaomi Mi 5'e buradan (tıkla) ulaşabilirsin. Ayrıca Xiaomi Mi 5 te hafıza kartı desteği bulunmuyor.

    toprak34 toprak34 (2026)