Çift SSID nasıl yapılır

Merhaba,

Wifi için çift SSID yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Böyle yapılır (Modem / Router'ın desteklemesi lazım)

    Oluşturduktan sonra oluşturduğun SSID'in ismi üzerine tıklarsın, güvenlik ve / veya başka ayarlarıda yaparsın (İstersen yapmazsında, duruma ve ihtiyaca göre).

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz Abi modem arayüzünde diğer ssid ayarları kısmında ssid-2 ssid-3 ssid-4 var onları düzenlesem olur mu? toprak34 5 yıl önce
    • Olur herhalde. Öyle arabirime sahip modem router görmedim daha önce ama niye olmasınki. Deneme yanılma yolları ile doğruyu bulur ve başarılı olursun. Devam et @toprak34 , ama değiştirdiğin eski ayarlar olursa onlarıda unutma sakın (resimlerini alabilirsin). Geriye dönebilmek için gerekli olabilir. Kolay gelsin. temmuz 5 yıl önce