cih**@****.com bu e postayı bulabilirmisiniz

epostamı unuttum sadece bu kadarını görebiliyorum hiçbirşekilde ulaşamıyorum

berkemtl123 berkemtl123 (1)
9 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    cih**@****.com  şeklindeki yıldızlı eposta adreslerini görke mümkün değil.

    Yıldızlı parola, yıldızla saklanmış veri görme safsatafı geçmişten, eski Windows sürümlerinden kalma bir inanış.

    Daha önce Windows XP gibi sistemlerde kayıtlı ve yıldız şeklinde gösterilen paroları görmek mümkündü. Fakat bu bilgiler Windows ta saklanıyordu. Senin sorduğun muhtemelen instagram, gmail gibi bir platformda saklanan bir veri. Bu verideki yıldızlı yerler sadece sembolik.  Bu yıldızları kaldırmanın bir yolu yok. Çünkü zaten sana gerçekten yıldız gösteriliyor. Arkasında bir şey saklanmıyor. Saklanan veri instagram gibi platformların veritabanında.

    Sonuç olarak parola hatırlatma, hesap işlemleri gibi ortamlarda gösterilen yıldızlı parola ve email adreslerini görmek mümkün değil.

    hakan hakan (15424)
    9 ay önce cevaplandı