Cihazima pornclub virüsü bulaştı

Cihazima virüs bulaştı sürekli cihazima uygulama indiriyor ve reklam gösteriyor format atmayi da engelliyor google de gezerken de yeni sekmede rootate ve zermeo diye siteler açıyor cihazimi sifirlasam bile virüs temizlenmiyor ve hiçbir antivirüs işe yaramıyor ne yapmalıyım acaba ve virüs adı pornclub

harun47 harun47 (1)
7 yıl önce sordu

  • tablet olduğunu bilmiyordum neyse size cevap veren olacaktır kolay gelsin candan 7 yıl önce
  • Saol ama buraya yazı yazmak bile ayrı dert Google de olduğumdan ikide bir sekme açıyor bir de onları kapatmakla ugrasiyorum bunu yazarken bile 2 defa açtı harun47 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Merhaba sorun daha önceden uzmanim.net üzerinde paylaşılıp çözülmüştü.Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

PornClub virüsü nasıl temizlenir?

ismailsarp ismailsarp (6010)