Çıkarılabilir disk (G:) biçimlendirmek istediğimde Windows tarafından kullanılıyor uyarısı var sistemden nasıl ayırabilirim?

Çıkarılabilir disk (G:) biçimlendirmek istediğimde Windows tarafından kullanılıyor uyarısı var sistemden nasıl ayırabilirim? Sanırım pc nin yerel disk alanı dolmak üzere oldugundan kapasitesini ortak kullanım alanı olarak bölündü

cinbat cinbat (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    micro sd card ı her kullandığımda içinde dosyalar oluşmakta biçimlendirme yapıyorum dosyalar yine geri geliyor

    cinbat cinbat (1)
    4 yıl önce cevaplandı

      Biçimlendirmeden önce bilgisayarını kapat. Daha sonra G taşınabilir diskini çıkart. Bilgisayarı aç ve tam bilgisayar açıldıktan sonra taşınabilir diskini tak.

      Şimdi formatlamayı dene. Diskinde açık olan bir dosya, kullanımda olan bir uygulama olabilir. Bu yüzden hata alıyor olabilirsin.

      hakan hakan (15394)