Cilt altı yağ doku kalınlaşması

Sol kolumun üstünde şişlik oluştu, ultrason çekti ve cilt altı yağ doku kalınlaşması 7 mm daha artmış dedi.Bana sadece ağtı kesici, jel ve kas gevşetici verdi.Ondan önce kolumda bir veyahut iki kez boynumdan koluma doğru uyuşukluk ve yanma hissi oldu.Doktorun verdiği jelle şiş olan yeri ovmaya başladıktan sonra kolumun alt kısımlarına doğru ve yan kısımlarına doğru ağrı oldu.Bu durum için ne yapmam gerekir?Doktor ultrasonda önemli birşey olmadığını söyledi.

kullanici549314 kullanici549314 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Gereken talimatı vermiş doktor, buradan alamazsın sağlık konusunda destek burası sağlık sitesi/forumu değil.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      İlk olarak bu sitedeki uzmanlar pr. doktor değiller bu site tekboloji sitesidir. Senin soruna gelecek olursak zaten doktora gitmişsin sana ilaç yazmış ama benim önerim bir başka doktora daha görün çünkü biri başka der diğeri başka der.

      darkcrak darkcrak (5168)