çin malı note 3 aldım telefon orjinali aratmacak kadar güzel ama telefondan ses geliyor ?

ön kamerayı açtığımda telefonun içinden tık diye ses geliyor sizce nedendir?

gnhn gnhn (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tık sesi telefonun içindenmi yoksa hoparlördenmi geliyor. Eğere hoparlörden geliyorsa kamera sesli çekim açıktır. Şöyle kapayabilirsiniz ; Uygulamalar / Ayarlar / Dil ve Giriş /Uygulamalar İçin Ses Komutları menüsünden Gelenaramalar – alarm – kamera ve müzik çaları aktif yada pasif hale getirebilirsiniz. Eğer tık sesi telefonun içinden geliyor ise pek sorun yaratacağını düşünmüyorum, eminim sorun yaratmıyacak ufak bir sorun olmuştur. Eğer çok rahatsız edecek yada telefonu etkileyeceğini düşünüyorsanız bi telefoncuya gösterebilirsiniz. Saygılarımla...

    taha6161 taha6161 (-99453)