CinemaP-1.9c virüsü

İyi günler Windows starter7 kullanıyorum sanırım indirdiğim bir şey ile birlikte cinemaP-1.9c denen virüs bilgisayara bulaştı aşırı yavaşlatıyor ve japonca veya çince ne olduğunu anlamadigim şeyler de sildikce tekrar yükleniyor. Internette biraz baktım ama pek bir sey anlayamadım yardimci olursaniz sevinirim

melisadeveli melisadeveli (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu çince program yüklenmesi son dönemde çok yaygın. Test için bilgisayarıma geçenlerde kurdum.

    Her şeyden önce virüs değil ama pek çok reklam yazılımını bilgisayara yüklüyor.

    En kolay yöntemi sistem geri yükleme ile geri dönmek. Programlar Çince olduğu için kaldırmak, setup sırasında pek mümkün olmuyor, çünkü Çince seçenekleri anlamak mümkün değil, eğer Çince bilmiyorsanız.

    Sistem geri yükleme ile son değişiklikleri geri alma linkinde anlatılan sistem geri yüklemeyi deneyebilirsiniz. Çözüm olmazsa alternatif bir şeyler düşünebiliriz.

    murat murat (12492)