Ckeditor div, style gibi etiketleri otomatik siliyor

CkEditor div, style, form, span gibi etiketleri otomatik olarak kaldırıyor.

CkEditor'un gelişmiş içerik filteresi nasıl devre dışı bırakılır?

alattin alattin (16984)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ckeditor varsayılan olarak gelişmiş içerik filtresi açık olarak gelir. Eğer bu özelliğini kapatmazsanız HTML kodunuzdaki div, style, form gibi etiket ve özellikleri otomatik olarak kaldırır.

    Ckeditor gelişmiş içerik filtresini kapatmak için

    1. Ckeditor klasorundeki config.js dosyasını bulun
    2. config.js dosyasının en alt satırına şu ifadeyi yerleştirin
      config.allowedContent = true;
    3. Bu işlemden sonra dosyayı kaydedin. Böylelikle gelişmiş içerik filtreleme kapatılacaktır.

    Artık Ckeditor kaynak kodu bölümünde HTML etiketleriniz silinmeyecektir.

    alattin alattin (16984)