Clash of Clans android sürümü uyumlu değil hatası

Clash of clans 8.212.3 sürümü bugün geldi. Dün oyunu sorunsuz oynuyabiliyordum fakat bu güncellemeden sonra android sürümü uyumlu değil hatası alıyorum ve oyunu kuramıyorum. Android sürümüm 4.4.2 yani yeterli fakat bu hata çoğu denememe rağmen gitmedi. Telefon markası Htc desire 820, yardımlarınızı bekliyorum.

cemsayar cemsayar (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    android sürümü uyumlu değil hatası nasıl çözülür?

    Maalesef Clash of Clans'ın 8.212.3 sürümü için Android 4.4.2 işletim sistemi yeterli olamıyor. HTC Desire 820 için herhangi bir güncelleme var ise yapmanı tavsiye ederim. Eğer HTC Desire 820 cihazına Android sürüm güncelleştirmesi gelmedi ise Clash of Clans'ı oynaman mümkün değil. Bu durumda cihazın sürümünü yükseltmek için Custom ROM kurabilirsin. Bu sayede Android sürümünü yükseltebilir ve Clash of Clans'ın yeni sürümünü oynayabilirsin.

    brsozl brsozl (1961)