Clash of Clans siyah ekran sorunu

Bluestacks üzerinden Clash of Clans oynamak istediğimde siyah ekran ile karşılaşıyorum.

Bluestacks  Clash of Clans siyah ekran sorununun çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bluestacks Clash of Clans sorunu çözümü:

    Bluestacks üzerinden Clash of Clans oynamak istediğinizde benim gibi siyah ekran alıyorsanız aşağıdaki işlemleri yapın:

    1. Bluestacks'i tamamen kapatın.
    2. Çalıştır  bölümüne, Windows ve Ru tuşlarına basarak açın regedit yazın enter tuşuna basın.
    3. HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\BlueStacks\Guest\Android yolunu izleyin.
    4. Sağ bölümden "Memory" kelimesini bulun.
    5. Taban değerini ondalık yaptıktan sonra Değer Verisi bölümün 500 yazın.
    6. Tamam butonuna basın.
    7. Bilgisayarı yeniden başlatın.
    8. Bilgisayar açılınca Clash of Clans oyununu açın.

    Bu çözüm yabancı forumlardan alıntıdır. Benim sorunumu bu şekilde çözüldü Bluestacks  Clash of Clans siyah ekran sorunu bu işlemden sonra çözüme kavuştu.

    cemkara cemkara (4215)