Clash Royale bilgisayarda nasıl oynanır?

Clash Royale mobil oyununu bilgisayarda oynamak için aşağıda yer alan detaylı anlatımdan faydalanabilirsiniz.

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Clash of Clans oyunun yapımcısı Supercell'in yeni oyunu Clash Royale geçtiğimiz dönemde yayınlandı. iOS ve Android cihazlarda oynanabilir durumda olan Clash Royale'i oyuncular bilgisayarda da oynamak istiyor.

    Clash Royale oyununun PC versiyonu bulunmamasına karşın aşağıda anlattığımız bilgisayarda oynama yöntemi sayesinde Clash Royale'i bilgisayarınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

    Clash Royale bilgisayarda nasıl oynanır?

    Clash Royale'i bilgisayarda oynamak için Bluestacks yazılımı kullanabilirsiniz.

    Clash Royale'i bilgisayarda Bluestacks ile oynamak çeşitli sorunları da ortadan kaldırabilir.

    Örneğin bir Android cihaza sahipsiniz ve Android sürümünüz Clash Royale için yeterli seviyede değil. Veya Clash Royale oynamak istediğiniz mobil cihazda performans sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda da Clash Royale'i bilgisayarda Bluestacks aracılığıyla oynarak problemleri çözebilirsiniz.

    Clash Royale'i bilgisayarda oynamak için Bluestacks yazılımını kullanmanız gerekiyor.

    Bluestacks yazılımını aşağıda yer alan sayfadan yardım alarak kurabilirsiniz.

    BlueStacks nedir? BlueStacks nasıl kullanılır?

    BlueStacks kurulumunu tamamladıktan sonra marketten Clash Royale oyununu indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

    NOT: Bluestacks kurulumunda gireceğiniz Gmail hesabı telefonunuzda hali hazırda oynamış olduğunuz Clash Royale oyunu ile ilişkili Gmail hesabıyla aynı olması gerekiyor.

    Tüm bu adımların sonucunda Clash Royale bilgisayarda oynama işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)