Classic ASP bir konu hakkında bir sorum olacak.

Merhaba arkadaşlar,

Classic asp'de bilindiği üzere yönetim panelinden html editöre %firma_adi% yazılıyor ve sayfada direk olarak firma adı yazdırılıyor. Bunu nasıl yapabilirim. Bu konuda bilgi verebilir misiniz.

Teşekkürler

almirainteractive almirainteractive (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bahsettiginiz ozelligin asp ile aslinda hic bir ilgisi yok.

    Kullandiginiz yonetim panelinin yazilimina eklenmis bir ozellik.

    Bu alanlar parametre alani olarak adlandirilir. Editor ekranina girdiginiz veri arka tarafta islenir. Kod icinde %firma-adi% gibi bir alan var mi kontrol edilir. Varsa bu ifade firma adi ile degistirilir. Bu arkaplanda calisan kodun ozelligidir. Asp'nin degil.

    alattin alattin (16984)