Clean Master nedir? Nasıl kullanılır?

Clean Master nedir?

Clean Master nasıl kullanılır?

Clean Master nereden indirilir?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çoğu temizlik programlarının amacı telefonunuzda gereksiz olan reklam dosyalarını ve boş dosyaları temizlemektir. Clean Master'de hem gereksiz dosyaları temizleme özelliği var hem de virüs temizleme özelliği var yani bir çok konuda uzmanlaşmış Clean Master günümüzde bir çok kişinin telefonunda var gayet başarılı bir program.

    Clean Master nedir?

    İçerisinde gereksiz dosyaları temizleme özelliği var ayrıca antivirüs özelliği de var yani bir çok özellik barındırıyor.

    Özelliklerine gelecek olursak:

    • Gereksiz ön belleği temizleme özelliği
    • Gereksiz boş dosyaları temizleme özelliği
    • CPU Soğutucu : Arka planda çalışan oyununuz vs. uygulamaları uyku moduna alarak telefonunuzun soğumasını sağlıyor (Bir anda gerçekleşen bir olay değil 1-2 dakka sürer telefonunuzun soğuması).
    • Antivirüs : İndirdiğiniz uygulamaların virüs olup olmadığını milyonlarca yazılım yani kodlar arasından zararlı kodu bulup size virüs olduğunu diyor.
    • Pil Tasarruf : Telefonunuzdaki arka planda çalışan uygulamaları uyku moduna alarak telefonunuzun pil ömrünü uzatıyor.
    • Bildirim temizleyici
    • Wi-Fi güvenliği : Cafe,Otel,Hava alanı vb. halka açık bölgelerdeki modemlerin (Wi-Fi)lerin güvenli mi yoksa siber saldırılara (Bilgi hırsızlarına)açık mı diye kontrol ediyor ve sizi bilgilendiriyor.
    • Uygulama kitleme : Bu özellik bir çok kişinin de kullandığı özellik bilgilerinizi yani uygulamalarınıza şifre koyarak özel fotoğraflarınızı ve mesajlarınızı güvenceye alıyor.

    Clean Master nereden indirilir?

    Clean Master'ı İndirmek için buraya tıklayın?

    Clean Master nasıl kullanılır?

    1. Öncelikle Clean Master'ı Play Store'den indirelim.
    2. İndirildikten sonra Clean Master'i açalım.
    3. Açtıktan sonra sizden kullanım koşulları isteye bilir mecburen kabul etmek zorundasınız etmesseniz uygulama açılmaz.
    4. Uygulama açıldıktan sonra Şimdi Temizleye tıklayın ve Gereksiz önbellek,Gereksiz reklamlar,Eski APK Dosyaları ve Gereksiz artık dosyalar temizlensin.

    darkcrak darkcrak (5168)