Click-2-Run package registration failure hatası

Microsoft office programını kaldırırken Click-2-Run package registration failure hatası alıyorum sorunun çözümü nedir

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Click2Run_Configuration_Failure.zip dosyasını indirin http://s9.dosya.tc/en2.php?a=server/0z17u7/Click2Run_Configuration_Failure.zip&b=55e70ca8d28bf2ff5b800042f2682c45
    2. Dosyayı zipten çıkartın CleanC2R.exe dosyasını yönetici ayrıcalıklarıyla çalıştırın kaldırma işlemi tamamlanınca bilgisayarınızı yeniden başlatın
    Anonim Anonim (156)