Clockworkmod restore from external sd çalışmıyor

Samsung Galaxy S3 mini telefonuma rom yükleyeyim dedim, başıma iş aldım. Tefon açılmamaya başladı. CWM çalışıyor. Yedeklerimi harici SD karta almıştım. Fakat CWM içinden  restore from external sd seçtiğim zaman dosya bulunamadı / Files not found gibi bir hata veriyor. Oysaki yedekler external sd kartın içinde duruyor.

Bu sorunu nasıl çözerim?

ahmetyildiz ahmetyildiz (61)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Clockworkmod'da  restore from external sd seçeneğinin çalışması için klasör yapısının doğru olması gerekiyor.

    Harici SD Kartta klasörleri şu şekilde oluşturun

    |--SD Kart ROOT
    |--- Clockworkmod
    |---- Backup
    |----- 2012-10-22-11.43.50

    Yeni SD kartın hemen kök dizinine bir Clockworkmod dizini açın. Onun altına Backup ve bu klasörün altında da yedekleriniz olsun.

    Muhtemelen bu klasör yapısını aradığı için File not found hatası alıyorsunuz

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
    9 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim, telefonumu kurtardınız :) ahmetyildiz 9 yıl önce