Cloud.exe nedir? Virüs mü?

S.a Cloud.exe nedir virüs mü?

kullanici760364 kullanici760364 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternette cloud.exe nedir diye araştırma yaptım. Yorumlarda virüs olabileceği söyleniyor.

    Windows için gerekli olmadığını ve genellikle sorunlara yol açtığını belirtiyor. Örneğin  bilgisayarı kapatmaya engel olmaktadır.

    Genellikle yazılım kurarken beraberinde gelen bir .exe olduğu söyleniyor.

    Her ihtimale karşı unlocker ya da iobit unlocker programıyla kaldırın ;

    • Görev yöneticisini açalım.
    • Ayrıntılar bölümüne gelip Cloud.exe bulup sağ tıklayıp dosya konumunu aç diyelim.
    • Ardından klasöre sağ tıklayıp unlocker ya da iobit unlocker ile kaldıralım.
    • Kaldırma işleminde kilidi aç ve sil seçeneğini seçelim.

    Bu işlemi yaptıktan sonra ek olarak malwarebytes ile virüs taraması yapın.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)