CM Security VPN nedir, nasıl kullanılır?

CM Security VPN nasıl indirilir?

CM Security VPN uygulaması ücretli midir?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CM Security VPN, Android için ücretsiz VPN uygulamasıdır. Android’de yasaklı sitelere giriş, IP adresi gizleme, internette gizlilik ve güvenlik sağlamak için (örneğin halka açık WiFi bağlantılarında) tamamen ücretsiz VPN programı arıyorsanız CM Security VPN’i kullanabilirsiniz.

    CM Security VPN nasıl kullanılır?

    CM Security VPN’in şuan sadece Android sürümü var.

    Bu linkten Android cihazınıza uygulamasını yükleyebilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cmcm.freevpn&hl=tr

    Yükledikten sonra yapmanız gereken hiçbir şey yok. Herhangi bir hesap bile açmıyorsunuz. Sadece “connect” tuşuna basarak ve %100 ücretsiz VPN hizmetini kullanabilirsiniz.

    CM Security VPN uygulamasını kullanmalı mıyım?

    Ücretsiz VPN denince dikkat edilmesi gereken 2 şey; kotalı olması ve hız sınırlaması gibi dezavantajlar CM Security VPN’de olmadığı için kesinlikle kullanmalısınız.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • proxy hizmeti önerirdim de onada güvenmessiniz.... :) krsn 6 yıl önce