cmd açılıp kapanıyor.

Merhabalar,

Uzun zaman win8.1 kullandım ve sonunda win 10 geçeyim dedim ama formattan sonra cmd açılıyor bir dizin arıyor ve "Sistem belitilen yolu bulamıyor." diyip kapanıyor.

magenta magenta (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Görev yöneticisinde görevlendirilmiş bir exe dosyası bu işlemi yapıyor bunu nasıl bulursunuz ve sonlandrırsınız

     başlat / Görev zamanlayıcı zaman kitaplığı bakın burda olması gerkeir bu cmde ekranda geçen cümlelere bakarak burdan arayın ve işlemi  silin diğer bir yol Revo Uninstaller indirin kurun açın ve Araçlar sekmesi ve otamatik başlatma yöneticisinden gereksiz açılan exe dosyaların tikini kaldırın düzelmesi gerekir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Windows 10 sürücülerini yüklerken hata olmuş veya kurulum yarım kalmış. Startup (Başlangıç) klasörü ve registry kayıt defterinde muhtemelen bir dosya var. Bu dosyayı sildiğinizde sorun çözülecektir. Elle yapmaz iseniz, Windows 10 Manager programı ile sorununuzu aşabilirsiniz.

      kawamoto kawamoto (71)
      7 yıl önce cevaplandı

        yardımlarınız için çok teşekkür ederim sorun çözülmüş gibi duruyor.

        magenta magenta (3)