CMD'yi kullanırken "sistem belirtilen yolu bulamıyor " hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

CMD'yi yönetici olarak çalıştırdığımda dahi sorun karşıma çıkıyor. "Sistem belirtilen yolu bulamıyor" diye yazı çıkıyor. Dahili veya harici komutla çalıştırılabilen bir program veya toplu iş dosyası çevirisi olarak tanınmaz. Bu sorunu çözebilecek komut sisteminden anlayan varsa yardımcı olabilirse şimdiden teşekkür ederim.

murat37 murat37 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarı güvenli modda açıp daha sonra

    sfc /scannow

    Komutunu dener misin?

    murat murat (12492)