CMD yönetici olarak çalıştırırken şifre istiyor

Bilgisayda netplwiz komutunu çalıştıramıyorum ekran açılıyo ve sadece hayıra tıklıyabiliyorum cmd komutunu yönetici olarakda çalıştıramıyorum yine aynı sorun ve sadece hayıra tıklayabilirim  güvenli modda açıp yönetici degiştiririm dedim ama bu seferde şifreyi bilmiyorum acil lazım

gharstall gharstall (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayari yonetici olan bir kullanici ile acmalisin. Eger yonetici haklarina sahip degilsen yonetici parolasini sifirlamayi denemelisin. İsletim sistemin nedir? Ona gore yonlendirebiliriz.

    Ben yine de sunu ekleyeyim:Windows 7 yonetici parola sifirlama

    https://uzmanim.net/soru/windows-7-kullanici-sifresi-nasil-sifirlanir/7483

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • İşletim sistemim windows 10 ama şu anda bilgisayarı sıfırladım olmazsa eger sorarım abi yeniden teşşekkürler gharstall 5 yıl önce
    • @gharstall hallettin mi? ozgurlol 5 yıl önce
    • Yok ya bilgisayar sıfırladım 43 takılı kaldı bende yeniden başlattım windows yükleniyor diyor bekliyorum gharstall 5 yıl önce