cod ghost çalışmayı durdurdu

Sitede yer alan her şeyi yapmama ragmen hala oyun açılış videosunda çalışmayı durdurdu hatası alıyorum..

Oyun orjinal steam.

Sistemim: 3GB  Ram i5 işlemci DX11 destekli ATI ekran kartı

ahmm ahmm (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Call of duty ghosts için en az 6gb ram gerekiyor.

    Bakiniz Cod ghosts sistem gereksinimleri

    alattin alattin (16999)
    10 yıl önce cevaplandı

      COD Ghost daha düşük ramde çalışması için cod ghost ramfix çıktı. Google dan bulabilirsiniz.

      Ramfix içindeki dosyaları Call of Duty Ghost kurduğunuz yere yapıştırın.

      Ekran kartı güncellemesi yapın, directx ,dotnet, redist güncellemelerini yapın.

      Bunlar oyun kurulumundan sonra çıkıyor yanlarına tık atarak bunları mutlaka kurun.

      teknoshow teknoshow (1)