cod ghost oyunu yükledim oyun cok donuyor

arkadaşlar oyunu yükledim ayarları fln düşürdüm ama donmalar devam ediyor. evt hyr seçimde  evt-hyr deyince mause üzewrinde kalıyor ve 1- 2dk sonra devam ediyor

ayrıca oyunda ilk yerde kapıyı açınca siyah ekran geliyor cod acık gözüyor ama  ekran gelmio.

cod oynayan ve bilen varsa yardımcı olabilirmi? hangi ayarları düşrüdügümde hızlanır.donanımım saglam nerede sorun var yardımcı olurmusunuz?

faceplant faceplant (1)
9 yıl önce sordu

  • "Başlat/Çalıştır" bölümüne "dxdiag" yazıp, karşınıza gelen ekranda "Tüm Bilgileri Kaydet..." butonuna basıp, kaydedilen bilgileri bize ulaştırdığınız takdirde size yardımcı olmaya çalışabiliriz. EceKoc 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

sisteminiz yetersiz gelebilir .Oyunun minimum sistem gereksinimlerini sisteminiz karşılıyormu açıklarsanız yardımcı olmaya çalışırım. saygılarımla

mehmetyildiz mehmetyildiz (19)