Coin master hileli apk

Merhaba ben coin master oynuyorum spin  ve para çok az ve yetmiyor satın aldım 1defa ama oda çözüm olmadı sitelerde apk indiriyorum görüp ama aynı oyunu açıyor değişen birşey yok oyunu silip apk  ilemi yeniden mi yüklemeliyim  kullan masını bilmiyorum bana bilgi verirmisiniz şimdiden teşekkür ederim

kullanici748166 kullanici748166 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir oyunda hile açtıkdan sonra zevki kaçıyor ben de aynı senin gibiyim bir oyun oynuyorum ve o leveli geçe bilmek için hile açıp oyunu bitiriyorum fakat hiç zevki olmuyor hatta oyunda hileyi yapıp sonrasında direk siliyom çünkü sarmıyor.

    Sen oyunda illa hile yapmak istiyorsan:

    Lucky Patcher 'ı indir internette kullanım videoları var onlardan yardım alarak hileni yapa bilirsin

    darkcrak darkcrak (5158)