Çok fazla deneme yapıldı. 30 saniye sonra tekrar deneyin

Whatsapp parmak izi kilidini açmak istediğimde Parmak izini onayla - Çok fazla deneme yapıldı. 30 saniye sonra tekrar deneyin hatası alıyorum.  Sürekli bu hatayı veriyor. Parmak izini onayla - Çok fazla deneme yapıldı. 30 saniye sonra tekrar deneyin hatasını nasıl çözerim?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu benim de başıma gelmişti. Çok fazla deneme yapıldı. 30 saniye sonra tekrar deneyin hatası alıyorsan şunu yap

    1. Telefonunda Ayarlara git.
    2. Güvenlik Konum (Ekran kilidi / Parmak izi)  bölümüne dokun.
    3. Cihaz güvenliği altındaki Parmak izini bul. Burada 1 parmak izi ayarlandı gibi bir şey yazar.
    4. Senden PIN isteyecek pin gir.
    5. 1. Parmak izi gibi kayıtlı olan parmak izini bul ve sil.
    6. Daha sonra tekrardan Parmak izi Ekle

    Bende bu yöntem işe yaramıştı. Parmak izini kaldırıp eklemek çözüm oluyor genelde.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Parmak izini sil ekle sorun düzeliyor. Ben öyle çözdüm.

      alivecan alivecan (337)