ÇOK ÖNEMLİ BİR BELGEMİ FORMAT SONRASI KAYBETTIM

Abi selam kolay gelsin

Pc ye format attım fakkat bir cripto piyasasının şifreside gitti yaklaşık 1000 usd lik bir piyasaya giremiyorum lütfen bana yardımcı olur musun ? Benim için cidden büyük bir meblağ bu lütfen en azından bir dönüş yap

gokhann17 gokhann17 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Format attığın diski bilgisayardan çıkar. Ne kadar fazla veri yazım/silim vs işlemi yapılırsa bilgilere erişim o kadar zorlaşır. Sonra bu diski piyasanın en iyi veri recovery merkezlerine götüreceksin oradan alacaksın verileri yapabilirlerse.

    hydra hydra (3800)
    1 yıl önce cevaplandı

      Format sonrası veri kurtarma ile ilgili şu videomuzu izle: https://www.youtube.com/watch?v=GNBSAY_AHLs

      Bu program sana yardımcı olacaktır. Fakat veriler senin için önemliymiş bu sebepten videoda anlatılanı yanında bilgisayar konusunda tecrübeli birisi ile yap.

      @hydra 'nın dediği gibi veri merkezine götürürsen 1000 usd'lik kripto paranı zaten onlara verirsin.

      alattin alattin (16999)
      1 yıl önce cevaplandı

      • ya abi 😂😂😂 hydra 1 yıl önce
      • @hydra gözünün yaşına bakmıyorlar. 😂 alattin 1 yıl önce