com.google.provision nasıl kaldırılır?

Yaklaşık 1 haftadır android telefonuma com.google.provision zararlı içerik bulundu kaldırın diye bildirim geliyor herseferinde kaldırmamam rağmen interneti her açtığımda geliyor bu nedir ve nasıl kaldırırım

dellow38 dellow38 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefondan Ayarlar > Güvenlik bölümünü bulup, buradan Cihaz yöneticilerine girelim ve "Android Cihaz Yöneticisi" dışında her şeyin aktifliğini kapatalım.

    Sonra Malwarebytes Android uygulamasını buradan indir: Malwarebytes for Android

    Malwarebytes ile telefonu tam taramadan geçir. Anormal bir uygulama varsa tespit edecektir.

    Bu sorun ilk ne zaman oluşmaya başladı? Telefonunuzda ne yaptıktan sonra oldu? Bir de uyarı çıktığı zaman ekran görüntüsü alıp bizimle paylaşır mısın?

    omercik omercik (9418)