Combofix benzeri program var mı?

Maalesef Combofix Windows 8.1 veya Windows 10'da çalıştırırsanız bilgisayarınıza çok ciddi zararlar verebilir. Combofix'e benzer program elbette var. Tabii ki Combofix gibi etkili

darkcrak darkcrak (5158)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Combofix windows 8.1 ve 10'da destek vermiyor henüz ve combofix gibi etkili programlar var

    Peki combofix windows 8.1 ve 10 ile ne zaman uyumlu olacak:

    Bunun ile ilgili hiç bir bilgi paylaşmadı combofix ama ilerleyen yıllarda belki windows 10 ile uyumlu ola bilir

    Combofix'e benzer uygulama var mı?

    Elbette var ve combofix gibi etkili:

    1. Malwarebytes Anti-Malware

    2. JUNKWARE REMOVAL TOOL

    darkcrak darkcrak (5158)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Combofix benzeri program nerede? murat 5 yıl önce
    • Link e tıkla darkcrak 5 yıl önce
    • https://www.malwarebytes.com/junkwareremovaltool/ link bu darkcrak 5 yıl önce
    • @darkcrak anlatımlarında daha fazla bilgiye yer verirsen iyi olur. Programın adı, yaptığı iş, nereden indirilebileceği gibi bilgileri yazarsan daha fazla katkı sağlarsın. hakan 5 yıl önce
    • Link i verdim bu zararlı yazılımları ve bilgisayarınıza yüklenmiş zararlı yazılımları pup virüslerini tehditleri kaldırıyor combofix gibi güçlü yazılım ve tüm uygulamaları kapatın sonra taramayı açın bilgisayarı tararken bilgisayarı bırakın tarama bitince bi not defteri açılacak silinen programları gösterecek sonra bilgisayarı yeniden başlatcan darkcrak 5 yıl önce
    • Yararım dokundumu darkcrak 5 yıl önce
    • Yararın elbette dokundu ama çözümünü "combofix benzeri program link bu" diyerek paylaşman pek etik değli. Sana tavsiyem @hakan @murat @temmuz @ismailsarp ve benim paylaştığım çözümleri oku. Okuduktan sonra uzmanim.net'te yazacağın yazıları o formatta yazmaya çalış. Zamanla kendini daha fazla geliştirirsin. omercik 5 yıl önce