Combofix'in Windows 10 desteği var mı?

Combofix programı Windows 10 için çıktı mı veya çıkacak mı? Onun yerine alternatif olarak hangi programları kullanabilirim?

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Combofix sitesi combofix.org'da aynen şöyle bir cümle geçiyor: "Hayır. Combofix, Windows 8.1 veya Windows 10 ile uyumlu değildir."

    Sadece XP, Vista, 7 ve 8 ile uyumlu olduğu söyleniyor. Detaylı bilgi için bakabilirsin: Combofix Windows 8.1/10 Compatibility

    Alternatif olarak Malwarebytes Antimalware programını önerebilirim. Combofix'ten daha başarılıdır.

    Malwarebytes Antimalware: https://malwarebytes.com

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Maalesef uyumlu değiller bende Windows 7'den 10'a geçtim tek sorun Combofix olsa keşke. Ama zamanla hepsi çıkar çünkü Windows 10, Windows NT ailesinin sonuncusu yani 11, 12 çıkmayacak.

      151515 151515 (11)
      6 yıl önce cevaplandı

        ComboFix 17.9.14.1 -Gezginler (tıkla)

        Ben denemedim ama Windows 10 destek bilgisi mevcut (Alttaki resimde göreceksiniz). Denersiniz..

        temmuz temmuz (12505)
        6 yıl önce cevaplandı

          Combofix Windows XP/Vista/7/8  ile uyumludur. Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemleri ile uyumlu değildir.

          Windows 10 üzerinde çalıştırma yöntemler var ama bunlar sistemde kararsızlığa ve sorunlara yol açabilir. Daha modern çözümlere yönelebilirsin:

          gibi.

          hakan hakan (15424)