Combofix is not meant to run in compatibility mode hatası

Windows 8, Windows 8.1 üzerinde Combofix çalıştırmak istediğimde şu hatayı alıyorum:

Combofix is not meant to run in 'Compatibility Mode'. The program shall now exit.

Tamam butonuna tıkladığımda ComboFix kapanıyor.

Combofix is not meant to run in 'Compatibility Mode'. hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15409)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8'de Combofix çalıştırmak istediğimde neden Combofix is not meant to run in 'Compatibility Mode'. The program shall now exit. hatası alıyorum?

    Combofix is not meant to run in 'Compatibility Mode'. The program shall now exit. hatasının anlamı ComboFix'in desteklenmeyen bir işletim sistemi üzerinde çalıştırmayı deniyor olmanızdır.

    Şu anda ComboFix'i yalnızca aşağıdaki Windows sürümlerinde çalıştırabilirsiniz:

    • Windows XP (yalnızca 32-bit)
    • Windows Vista (32-bit / 64-bit)
    • Windows 7 (32-bit / 64-bit)

    Eğer Windows 8 veya Windows 8.1 üzerinde combofix çalıştırmak isterseniz bu hatayı alırsınız. Combofix Windows 8 işletim sisteminde çalışmaz.

    Combofix bilinen virüslere karşı oldukça güçlü bir temizleme aracıdır. Combofix tek başına bir antivirüs programı değildir. Sadece bilinen ve popüler virüs, malware gibi zararlılara karşı etkilidir.

    Aynı zamanda combofix oldukça güçlü bir program olduğu için tecrübeli kullanıcılar tarafından tercih edilmelidir. Aksi takdirde sisteminizde ciddi sorunlar ortaya çıkabilir.

    hakan hakan (15409)