combofix kaldırma

Bilgisayarıma kurduğum Combofix programını kaldırmak istiyorum. Yüklü programlarda, Program Ekle kaldır / Programlar ve özelliklerde Combofix görünüyor. Combofix programını kaldırmak için ne yapmam gerekir?

Combofix nasıl kaldırılır?

hakan hakan (15394)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Combofix kaldırma

    Combofix güçlü bir virüs, malware temizleme aracıdır. Comfobix oldukça küçük boyutuna rağmen popüler pek çok virüsü kaldırabilir, temizleyebilir.

    Combofix kaldırmak için şu adımları izleyin:

    1. Windows ve R tuşlarına basın
    2. Çalıştır penceresi açılacaktır. Çalıştır ekranına şu komutu girin
      combofix   /uninstall
    3. Daha sonra enter tuşuna basın.
    4. Combofix is uninstalled mesajı geldiğinde ComboFix  kaldırma tamamlanmış olacaktır.
    5. Tamam butonuna basarak Combofix kaldırma ekranından çıkın.

    Combofix bilgisayarınızı bilinen zararlılara karşı tarayan ve bulduğu bu zararlıları otomatik olarak temizlemeye çalışan bir uygulamadır. ComboFix en yaygın ve güncel zararlıları büyük ölçüde silebilmenin yanı sıra, aynı zamanda, program tarafından otomatik olarak silinmeyen zararlıları kaldırmak için uzmanlar tarafından kullanılan bir rapor görüntüler.

    Combofix kullanması ve kaldırması oldukça kolay bir programdır fakat uzman kişiler tarafından kullanılması şiddetle tavsiye edilir.

    hakan hakan (15394)