Combofix programının Windows 8.1 için olanı var mı?

Combofix'in Windows 8.1 64 bit için olan sürümünü bulamadım. yoksa da ne zaman destekleyen sürümü çıkar? bilgisi olan var mı?

sanmarino sanmarino (7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Combofix programı XP/Vista/7/8 için var şuanda.

    Sitelerinde Windows 8 de çalıştığı ancak Windows 8.1 için şuanda çalışmadığından bahsedilmiş.Sanırım yakın zamanda Windows 8.1 içinde uyumlu hale getirecekler.

    İsterseniz Combofix yerine bilgisayarınızı;

    gibi araçlar ile bilgisayarınızı temizlemeyi deneyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)