Combofix Windows 2000 no longer supported hatası

Combofix programını çalıştırmak istediğimde windows 2000 no longer supported hatası alıyorum.

Hata tam olarak şöyle: This operating system is not supported.

Combofix Windows 2000 no longer supported hatasının çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1 kullanıyorsanız, Combofix çalıştırmak istediğinizde Windows 2000 no longer supported hatası ile karşılaşırsınız.

    Combofix Windows 8.1'i desteklemez. Bu sebepten hata alıyorsunuz. Combofix yerine Dr.Web gibi kurulum gerektirmeyen antivirüs programlarını tercih edebilirsiniz.

    Hata Windows 8.1 işletim sistemine özgü ve Combofix'in bu işletim sisteminde çalışmayacağını ifade eder.

    cemkara cemkara (4215)