COMODO Registry Cleaner nedir? Nasıl kullanılır?

COMODO Registry Cleaner nedir?

COMODO Registry Cleaner Nasıl kullanılır?

COMODO Registry Cleaner'i nasıl indire bilirim?

darkcrak darkcrak (5158)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    COMODO Registry Cleaner nedir?

    Comodo antivirüs programına ait Registry temizleme aracı yani regedit deki gereksiz dosyaları silen uygulama. Bu uygulama baya eski bir uygulama ama halen daha indirile biliyor Google de bula bilirsiniz fakat Comodonun yeni geliştirdiği güncel bir uygulama çıkarttı bu uygulama hem gereksiz dosyalarınızı siliyor hem de regedit deki gereksiz dosyaları siliyor.

    COMODO Registry Cleaner amacı: Sizin daha önceden indirdiğiniz ve sildiğiniz uygulamaların regedit deki kalıntılarını temizliyor ve gayet de iyi bir uygulama.

    COMODO Registry Cleaner'i nasıl indire bilirim?

    Comodonun kendi resmi sitesinde bu uygulama yok fakat yeni çıkarttıkları uygulama var , adı da Comodo System Utilities.

    COMODO Registry Cleaner'i gezginler siteninden indire bilirsiniz.

    Comodo Registry Cleaner'i indirmek için tıklayın

    COMODO Registry Cleaner Nasıl kullanılır?

    1. İlk olarak COMODO Registry Cleaner'i indirin.
    2. İndirdikden sonra kurulumunu yapalım , kurulumu kolay.
    3. Kurulum bittikden sonra uygulamayı açın ve Scan My Registry'e tıklayın böylece regedit inizi tarayacaktır.
    4. Tarama işlemi bitdikden sonra Clean Registry'e tıklayın ve temizleme işlemi başlasın.
    darkcrak darkcrak (5158)